И ове године успешно смо покренули хуманитарну акцију уз помоћ ЈП Пошта Србије, априла месеца 2025.године., у којој је омогућено слање хуманитарних уплатница за помоћ Народним кухињама на Косову и Метохији. Помоћ су могле да упуте институције, фирме, правна и физичка лица, па уз велику радост можемо рећи да је одзив добрих људи био велики а сама акција успешна.
У шест народних кухиња колико их има на косовско-метохијским просторима свакодневно топли оброк и кору хлеба добијају социјално најугроженија лица. Њима је оброк обезбеђен управо захваљујући донацијама наших добротвора који им на тај начин пружају моралну подршку у знак саосећања са њима.
Поносно истичемо успешност ове акције и остајемо неописиво захвални свима који су упутили помоћ на ове просторе и дали нам подршку да истрајно и храбро наставимо са пословима и борбом да се очувамо и сачувамо на вековној српској земљи.
Наше искрене речи захвалности одлазе ЈП Пошта Србије које се свесрдно одазвало и још једном омогућило реализацију ове хуманитарне акције, као и свима што су нас у овоме подржали и према могућностима упутили помоћ.
Благодарност свима на несебичној подршци од браће и сестара са Косова и Метохије!